شهر ونیز را در برنامه تور ایتالیا خود قرار دهید

0

شهر ونیز را در برنامه تور ایتالیا خود قرار دهید
اگر تور ایتالیا را برای سفر خود انتخاب کرده اید از دیدن شهر ونیز دریغ نکنید،ونیز که یکی از شهر های ایتالیاست شهری رویایی و رمانتیک در جهان شناخته شده است.ونیز که جاذبه ای زیبا در بین جاذبه های گردشگری ایتالیا می باشد ماشینی دیده نمی شود زیرا کوچه و خیابان های این شهر زیبا را آب فرا گرفته و مردم این شهر برای تردد از قایق استفاده می کنند.این شهر رمانتیک و دیدنی که واقع شده در منطقه تالاب که بین 117 جزیره با اندازه های متفاوت قرار گرفته که واقع شده در شرق ایتالیا می باشد.


ونیز در گذشته بین دریاهای مهم ایتالیا دارای قدرت بالایی بوده است در حالی که هم اکنون تنها جهت تجارت غلات ،ابریشم و ادویه جات یک مرکز محسوب می شود.
اگر قصد سفر به ونیز را دارید راه آبی بهترین راه برای رسیدن به این شهر است و شما می توانید وسیله نقلیه کشتی را برای مقصد ونیز استفاده نمائید.ولی این شهر دارای قطار و فرودگاه نیز می باشد.
آب و هوای شهر ونیز: شهر ونیز دارای زمستان هایی سرد و تابستان های گرم بوده و آب و هوای کلی در این شهر مرطوب و نیمه گرمسیری می باشد.
جاذبه های گردشگری شهر ونیز:
خوده شهر ونیز که یک جاذبه به حساب می آید جاذبه های گردشگری همانند: معماری های دیدنی ،موزه،کلیسا و… نیز در آن یافت می شود که با سفر در این ونیز می توانید به برخی از انها نیز سری بزنید و از تماشای آنها لذت ببرید.
گلیسای سانتا ماریا دلاسلو،کاخ سانتا سوفیا،پل ریالتو،باسیلیکای سن مارکو،برج ناقوس کلیسای سنت مارک از جمله جاذبه های گردشگری موجود در شهر رویایی ونیز به حساب می آید.

 

تور ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور ایتالیا نوروز 96 , تور ارزان ایتالیا

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید