تور ایتالیا و هتل آرس شهر رم

0

ایتالیا کشوری در قلب اروپا است و همه ساله توریستان زیادی برذای دیدن جاذبه های گردشگری این کشور روانه ایتالیا می شوند. تور ایتالیا در ایران نیز از رونق خاصی برخوردار است و ایرانیان زیاید دوست دارند تا این کشور را از نزدیک ببینند.امروز می خواهیم به معرفی یکی از هتل های زیبای ایتالیا بپردازیم تا اگر زمانی قصد سفر با تور ایتالیا را داشتید بتوانید به راحتی مکانی مناسب را جهت اقامت خود انتخاب نمایید.نام هتل فوق آرس است.این هتل در شهر رم واقع شده  و در اطراف آن می توان فروشگاه ها و پارک های زیادی را یافت.در نزدیکی هتل یک ایستگاه اتوبوس قرار گرفته و شما براحتی می توانید از آن برای تردد و رفت و امد خود با کمترین هزینه استفاده نمایید.

در این هتل شما شاهد اتاق های بزرگ و بسیار شیک هستید و امکانات رفاهی با بالاترین کیفیت در هر یک از اتاق برای مسافرین در نظر گرفته شده است.در این هتل یک سالن استخر و یک سالن ورزشی قرار گرفته و شما می توانید در طول مدت اقامتان در تور ایتالیا از امکانات فوق استفاده نمایید.

 

 

تور ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور ایتالیا نوروز 96 , تور ارزان ایتالیا

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید