برای تور ایتالیا خود کدام هتل را انتخاب کرده اید ؟

0

برای تور ایتالیا خود کدام هتل را انتخاب کرده اید ؟
ایتالیا با وجود اینکه پذیرای بالاترین تعداد گردشگر در دنیا شناخته شده است هتل های زیادی برای رفاه گردشگران نیز در این کشور یافت می شود،ودر واقع می توان به جرات گفت در آمد عمده این کشور از وجود گردشگران تأمین می شود.و شهرت بالایی در زمینه های :صنعت،گردشگری،مد و تفریح ازان خود کرده است، که پشنهاد می شود قبل از سفر خود به ایتالیا با هتل های واقع در شهر مقصد آشنایی های لازم را داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به خواسته ای که در ذهن دارید انتخاب کنید.
با انتخاب تور ایتالیا برای سفر و انتخاب شهر رم جهت اقامت ،برای انتخاب هتل در رم مهمترین نکته ای که وجود دارد موقعیت مکانی این هتل در شهر رم است.یعنی بهترین انتخاب شما هتلی است که به مرکز شهر نزدیک باشد.ولی با توجه به الویت بندی شما ممکن است موقعیت هتل در اولویت اول برای شما نباشد.پس قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید آشنایی کامل با هتل ها و مقایسه قیمت ها ، هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.


هتل بلد رم:
هتل بلد بنا شده در سال 1952 می باشد در حالی که در سال 2002 بازسازی در کل هتل صورت گرفته است.مکان این هتل که در مرکز شهر است میان ایستگاه اصلی راه آهن و آمفی تئاتر باستانی قرار گرفته است.با انتخاب هتل رم برای اقامت از چند مکان گردشگری با کمی پیاده روی و بدون استفاده از وسایل نقلیه می توانید دیدن نمائید. مکان های نزدیک به هتل می توان از: مراکز خرید،مکان تفریحی،کلیساهای سانتا کروچه نام برد.
هتل بلد دارای ساختمانی 4 طبقه است و 50 اتاق برای میهمانان در نظر گرفته شده است.خدماتی که در هر یک از اتاق های هتل بلد موجود است:تهویه مطبوع هوا،بالکنی مجهز برای نشستن و لذت بردن از های بیرون و تماشای منظره بیرون،مینی بار،یخچال،حمام و سشوار،تلوزیون ماهواره ای،سیستم گرمایشی مرکزی می باشد.
هتل بلد رم دارای باغی زیباست که برای استراحت نیز می توانید این باغ را انتخاب کنید.

 

تور ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور ایتالیا نوروز 96 , تور ارزان ایتالیا

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید