تور ایتالیا و برنامه سفر به شهر رم

0

تور ایتالیا و برنامه سفر به شهر رم
ایتالیا که واقع شده در جنوب اروپا می باشد،دارای آب و هوای سرد در شمال این کشور به دلیل وجود کوهای آلپ و دارای آب و هوایی گرم و خشک در جنوب این کشور است.
رم که پایتخت ایتالیا است در دنیای غرب مرکز تمدن و به عنوان مذهب کاتولیک در جهان شناخته شده است.
زبان مردم در کشور ایتالیا چکمه ای ، ایتالیایی و یورو واحد پول این کشور است.
کشور های ایتالیا دارای جاذبه های گردشگری زیبا و دیدنی است که با انتخاب تور ایتالیا می توانید از برخی از این جاذبه ها دیدن نمائید. شهر هایی از ایتالیا که مرکز گردشگری به حساب می آیند و جاذبه های گردشگری زیادی در آنها یافت می شود می توان از فلورانس،ونیز،میلان،رم نام برد.
در اروپا می توان از رم به عنوان اولین مرکز گردشگری نام برد. وجود کلیسا ها و مجسمه ها در رم سبب نامگذاری این شهر به شهر باستانی و امپراتوری رم شده است. شما با سفر به شهر روم در واقع از بزرگترین موزه ی بی سقف در دنیا دیدن کرده اید.


رم را در دنیا به گونه می شناسند که با نام بردن شهر رم فرهنگ ایتالیایی که دارد،پیتزا و پاستا،تاریخی با قدمت هزار ساله اش،وجود کلیساها و مردم خونگرمی که دارد در ذهن ها پدیدار می شود. لقب شهر ابدی را با وجود توریست های همیشگی و بناهای موجود در این شهر داده اند.شما می توانید به رم در هر فصلی سفر کنید زیرا این شهر در هر فصلی دارای هوایی خوب است. در حالی که در این شهر قدم می زنید مجسمه های زیادی به چشم می خورد که در هیچ جای دنیا این حجم مجسمه که بسیار زیبا و برخی هم عجیب را با هم نخواهید دید ولی با سری بالا قدم بزنید تا نوک کلیسا ها و زیبایی این شهر را خوب ببینید.
با توجه به اینکه رم به نام مد شهرت یافته است، در ایتالیا هر نامی می تواند یک مارک در دنیا باشد.در این شهر فروشگاهای مارک متنوع و زیادی یافت می شود مارک هایی از جمله ورساچی،برلگاری،گوچی و… که می توان این فروشگاه ها را در اطراف میدان اسپانیا مشاهده نمود.بهترین چرم های دنیا در ایتالیا یافت می شوند در حالی که با چرخیدن در فروشگاها برای خرید کیف و کفش چرم وسوسه خواهید شد.ولی برای خرید رم را انتخاب نکنید زیرا اجناس در این شهر گران قیمت هستند.اگر بخواهید در رم اقامت داشته باشید هزینه تقریبا زیادی را باید بپردازید.
مناطق دیدنی فراوانی در رم یافت می شود که برای آشنا سازی گردشگران به برخی از آنها اشاره می کنیم:
پانتئون،پله های اسپانیایی،کلوسئوم،واتیکال،کلیسای کوچک سیسین،میدان سنپیتر،موزه پاتیکان،فروم رومی،فواره تروی،میدان ونیزی،گالری برگز،قصر سنت آنجلو،موزه کاپیتولینه،میدان ناوونا،آبشار جهار رودخانه،پاتالینه و موزه پالاتینو،کلیسای سن کلمنته،پلکان مقدس،کلیسای ماریای مقدس در اراکوئلی،بازاهای ترایانو از جمله مناطق گردشگری رم هستند که هر یک به نوبه خود دیدنی و زیبا هستند.

 

تور ایتالیا , قیمت تور ایتالیا , تور لحظه آخری ایتالیا , مجری مستقیم تور ایتالیا , تور ایتالیا نوروز 96 , تور ارزان ایتالیا

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید